User fantoma pe okazii?

O 'baza de date' cu persoanele pe care probabil e mai bine sa-i evitati cand vindeti/cumparati, faceti schimburi

Moderatori: vlahul, berserkr, Adminus Maximus

User fantoma pe okazii?

Mesajde Alek » 17 Ian 2007, 02:50

Îl cunoaste cineva personal pe userul Primul Catala de pe okazii.ro? Întreb pentru ca suntem deja câtiva colectionari de bancnote care banuim ca ar fi o fantoma a unui alt user. Liciteaza în general pentru bancnote contemporane. A mai activat pe okazii.ro între octombrie 2002 si septembrie 2003, primind calificative pozitive de la "grei" din domeniu: dr. Ratiu, kickerius, Aldor. Conform profilului de pe okazii.ro, începând din iulie 2006, de când a reaparut, cumpara numai de la 6 (!) ofertanti, din care numai 2 din Bucuresti, în principiu oameni seriosi, pe care îi cunosc personal. Si totusi... stiu si eu, poate e doar o banuiala nefondata, daca poate cineva sa mi-o infirme, cu atât mai bine!
Alek

Mesajde Adminus Maximus » 17 Ian 2007, 11:13

Eu am avut cateva tranzactii cu domnul respectiv, acum vreo 2-3 ani, si totul a decurs fara probleme. Dar nu-l cunosc personal, nici nu mai tin minte cum il cheama.
Adminus Maximus
Site Admin

Mesajde Bogdan R » 17 Ian 2007, 14:22

Nici eu nu mai tin minte cine e, mi-am pierdut baza de date cu useri okazii, cand mi-am schimbat hardul.
Dar a fost totul ok cu respectivul.
''Orice ar fi sã ne aducã viitorul ºi oricât de mult ar trebui sã suferim, nu încetaþi a cultiva ceea ce a fost ºi trebuie sã rãmânã specificul sufletului românesc: credinþa, vrednicia, setea de libertate ºi dreptate precum ºi omenia cea mai deplinã faþã de semeni''

Majestatea Sa Mihai I Regele Românilor
Bogdan R

Inapoi la Persoanele care ne-au creat probleme in tranzactii de vanzare / cumparare / schimburi