topic no

Anunturi administrative, sugestii forum, probleme in functionare, etc.

Moderatori: vlahul, berserkr

topic no

Mesajde dunka83 » 20 Mai 2012, 11:11

as avea o sugestie, poate ar fi interesant sa aveti un topic despre donatii, poate cineva are obiecte la care doreste sa renunte , gen cartonase autocolante, clasoare , monede fara valoare. si alte obiecte ce ar face o bucurie unui colectionar abia la inceput.o zi buna va doresc
dunka83
**
**

Mesajde EUXIN RO » 20 Mai 2012, 13:48

Viata a vrut sa nu am copii mei,dar am 3 copii ai unor prieteni carora le-am format un modest inceput de colectie (insigne si monede)si am pungute pt fiecare in care le tot pun cand mai iau cate ceva special pentru ei,nu-mi permit mult,doar cat pot si eu din pensie,dar ma bucur cand le mai dau cate ceva ,o fata si un baiat sunt din Bucuresti unde si eu locuiesc,iar o fetita din Alba Iulia,nici eu nu pot sa zic am mare colectie,dar tin mult la ce am .Eu la 10 ani (acum 40 de ani si maine pe data de 21 Mai fac 50 de ani),am inceput cu cateva monede primite cadou,e o idee buna ca fiecare daca poate sa ajute macar un copil care se bucura de asa ceva.
Ultima oara modificat de EUXIN RO pe 20 Mai 2012, 20:52, modificat 1 data in total.
DACHII PREA VECHE A LOR LIMBĂ OSEBITĂ AVÂND, CUM O LĂSARĂ, CUM O LEPĂDARĂ AŞA DE TOT ŞI LUARĂ A ROMANILOR, ACEASTA NICI SĂ POATE SOCOTI NICI CREDE.
(C.Cantacuzino)
EUXIN RO

Mesajde buzynik » 20 Mai 2012, 15:28

EUXIN RO scrie:Eu am 3 copii carora le-am format un modest inceput de colectie (insigne si monede)si am pungute pt fiecare in care le tot pun cand mai iau cate ceva special pentru ei,nu-mi permit mult,doar cat pot si eu din pensie,dar ma bucur cand le mai dau cate ceva ,o fata si un baiat sunt din Bucuresti unde si eu locuiesc,iar o fetita din Alba Iulia,nici eu nu pot sa zic am mare colectie,dar tin mult la ce am .Eu la 10 ani (acum 40 de ani si maine pe data de 21 Mai fac 50 de ani),am inceput cu cateva monede primite cadou,e o idee buna ca fiecare daca poate sa ajute macar un copil care se bucura de asa ceva.
....Buna ziua,siii...LA MULTI ANI ! incontinuare newyear . cu stima Nik
buzynik

Mesajde EUXIN RO » 20 Mai 2012, 17:02

Multumesc domnule buzynik pentru urare,completez ca acum mai bine de 10 ani ,90% din colectia mea de timbre a ajuns tot la doi copii,unul din ajuns la 23 de ani o are si acum si a marit-o considerabil.Deci se merita sa ajutam copii!!!!
DACHII PREA VECHE A LOR LIMBĂ OSEBITĂ AVÂND, CUM O LĂSARĂ, CUM O LEPĂDARĂ AŞA DE TOT ŞI LUARĂ A ROMANILOR, ACEASTA NICI SĂ POATE SOCOTI NICI CREDE.
(C.Cantacuzino)
EUXIN RO

Mesajde Faustina » 20 Mai 2012, 19:48

EUXIN RO scrie:Multumesc domnule buzynik pentru urare,completez ca acum mai bine de 10 ani ,90% din colectia mea de timbre a ajuns tot la doi copii,unul din ajuns la 23 de ani o are si acum si a marit-o considerabil.Deci se merita sa ajutam copii!!!!

Tot ce facem este pentru copii si daca ei vor continua ce am inceput noi , cu siguranta vom ramane peste timp .
Sanatate si bucurii ;
La multi ani !
" I would rather live with her on Gyara , than without her in the palace "
Antoninus Pius
Faustina

Inapoi la Probleme in functionare - sugestii forum