Bancnote si Notgeld germane pentru monede argint Carol I

Aveti dubluri in colectie si doriti sa faceti un schimb? Adaugati aici un anunt!

Moderatori: vlahul, berserkr

Bancnote si Notgeld germane pentru monede argint Carol I

Mesajde hadrian_imperator » 08 Ian 2013, 04:16

Ma intereseaza orice e argint de la Carol I la preturi decente. Nu ma intereseaza prea mult valoarea numismatica insa nici nu vrea sa savarsesc impietatea sa le dau la topit. Pur si simplu le iau pt. mine, oricate mi se ofera. Platesc pana la 17 euro bucata (cat mai multe atat mai scumpe) sau ofer la schimb bancnote si Notgeld germane ante 1939 in orice cantitate si la orice calitate se doreste. Spre ex. am acum la oferta Notgeld orase germane necirculate sau aUnc la 2,5 lei/bucata. Stocul cuprinde peste 3000 de bucati. Pretul poate varia si in functie de cantitate si ce mi se ofera la schimb.
Anuntati-ma ce doriti si sunt dispus sa va ajut cu cea mai mare placere daca si voi/dvs. ma ajutati pe mine. Eu sunt in Germania si sper ca acesta sa nu fie un impediment ci poate o garantie de seriozitate desi nici pe aici nu si-a uitat mama seriozitate pruncii.
Astept oferte la adresa mea de mail de la membrii verificati ai acestui site la adresa: hadrian_imperator@yahoo.com.
cu multumiri anticipate si toate stima,
Adrian
hadrian_imperator

Inapoi la Schimburi